Szkoła jazdy Oes Tomasz Blinkiewicz w Gdańsku. Skuteczne szkolenie przyszłych kierowców.

gdansk.nauka-prawo-jazdy.pl
LOSOWO WYBRANE
::.. Szkoła jazdy Oes Tomasz Blinkiewicz
 Szkoła jazdy Oes Tomasz Blinkiewicz
ul. Miszewskiego 16/1
80-239 Gdańsk
tel. kom. 531 708 018
Szkoła jazdy Oes Tomasz Blinkiewicz

NASZA SZKOŁA JAZDY jest reaktywowanym projektem ludzi którzy w nauce jazdy spędzili wiele lat i teraz służą swoim doświadczeniem.

GŁÓWNYM ZAŁOŻENIEM naszej działalności jest skuteczne szkolenie przyszłych kierowców tak aby pozytywna opinia o nas była przekazywana dalej do rodziny, znajomych.

CHCEMY UMACNIAĆ naszą pozycję rynkową poprzez WYSOKĄ JAKOŚĆ ŚWIADCZONYCH USŁUG, PARTNERSKIE STOSUNKI Z NASZYMI ADEPTAMI ORAZ INNOWACYJNOŚĆ.

Stworzyliśmy platformę dzięki której kursanci bez BEZ WYCHODZENIA Z DOMU (za pomocą naszej strony www)będą mogli zapisać się na kurs a później również na jazdy. Każdy z naszych uczniów dostanie indywidualne hasło dostępu do tych usług.

NOWOŚCIĄ jest również chęć zbliżenia naszym kursantom ZASAD PONADPROGRAMOWEGO DOSKONALENIA JAZDY ORAZ PRAWIDŁOWEGO REAGOWANIA W SYTUACJACH NIEPRZEWIDZIANYCH.

NASZA KADRA INSTRUKTORSKA to ludzie w różnym wieku, są osoby z 30 letnim stażem w zawodzie instruktora, osoby udzielające się w motor sporcie. Są też młodzi ambitni i dynamiczni instruktorzy którzy niczym nie ustępują tym doświadczonym.

Posiadamy place manewrowe przy ulicy Grunwaldzkiej.

  << Robin Ośrodek Szkolenia Kierowców  
 
Szkoła jazdy Oes Tomasz Blinkiewicz Gdańsk. Wysoka jakość świadczonych usług, partnerskie stosunki z adeptami, innowacyjność
© Copyrightgdansk.nauka-prawo-jazdy.pl