Nauka jazdy Carss Gdynia, Sopot. Najtańsze jazdy doszkalające w Trójmieście.

gdansk.nauka-prawo-jazdy.pl
LOSOWO WYBRANE
::.. Carss
 Carss

Gdańsk
tel. kom. 788 265 845
Carss

Nasza firma specjalizuje się tylko w jazdach doszkalających. Doskonalimy umiejętności kursantów mających przed sobą egzamin państwowy jak równiez osoby z prawem jazdy.

Nasza kadra instruktorska to ludzie w różnym wieku, których łączy zaangażowanie i troska o jak największe postępy naszych uczniów.

W swoim gronie mamy instruktorów którzy udzielają się w sportach motorowych, są byłymi egzaminatorami, posiadają aktualne uprawnienia egzaminatora. Służą oni radą również medialnie, są zapraszani do radia i telewizji.

Na naszych doszkalaniach wyróżniamy dwa nurty:
  • pierwszy to nauka podręcznikowa jak nakazuje instrukcja przeprowadzania egzaminów państwowych dla osób przygotowujących się do egzaminu państwowego.
  • drugi to nauka praktyczna dla osób z prawem jazdy. Uczymy tu między innymi dynamicznej a zarazem bezpiecznej jazdy, adaptacji do grona obecnych kierowców, jak reagować na nieprzewidziane sytuacje.


Oferta cenowa:
Oferta dla zdających egzamin: Uczymy tu podręcznikowej nauki jazdy, czyli takiej jaką przewiduje ustawa Prawo o ruchu drogowym. Wiemy co robić i jak robić aby zdać egzamin państwowy. Przygotowaliśmy wzorcowy plac manewrowy, samochody nowe Fiaty Grande Punto (takie jak na egzaminie państwowym) oraz wszelką pomoc instruktora.

Do Państwa dyspozycji są nowe Fiaty Grande Punto 1.2 - koszt 40zł/h

PAKIET 10h. - koszt 370zł

Oferta dla posiadających prawo jazdy:
Na szkoleniu osób z prawem jazdy uczymy praktycznie, czyli skupiamy się na rzeczach najbardziej przydatnych w codziennym ruchu. Tok zajęć ustalamy ściśle indywidualny lub według trzech nowych programów:
  • Auto bez tajemnic ( 10h.)
  • Wyobraźnia przestrzenna (10h.)
  • Szybko i bezpiecznie (10h.)

Cena jednego programu to 370zł.

Do Państwa dyspozycji są:
  • Fiaty Grande Punto 1.2 - koszt 40zł/h
  • Opla Corsę 1.0 - koszt 40zł/h
  • Rajdowego Opla Astrę - koszt 200zł/h


  << AS   Delta Centrum >>
 
Prawo jazdy Carss w Trójmieście. Szkolimy samochodami egzaminacyjnymi. Podnosimy umiejętności już jeżdżących.
© Copyrightgdansk.nauka-prawo-jazdy.pl